De prijs kan verschillen naargelang de duur, het vervoer en de betalingskalender. Je vindt de sneeuwklasprijzen voor dit en volgend schooljaar op de informatiepagina van elk centrum in ons aanbod Zwitserland, Oostenrijk & Frankrijk.
De prijs per leerling omvat:
Het verblijf van de klastitularis is gratis.
Voor klassen met minimum 15 aanwezige leerlingen is ook het verblijf van één bijkomende begeleider per klas gratis, anders betaalt men hiervoor het tarief van de leerlingen.
Ofwel kiest de school voor een periode met eigen begeleiding en zoekt zij zelf begeleiders. Ofwel kiest de school voor een periode waarin VOK voor begeleiders zorgt. In dat geval gaan hogeschoolstudenten mee en kan de school geen eigen begeleiders meenemen.
Voor BuO-klassen is er een bijzondere begeleidingsregeling mogelijk.
Wanneer scholen meer dan een jaar voordien kiezen voor het spaarplan, dan is de prijs lager dan wanneer men maar 3 maanden vooraf het deelnamegeld betaalt.
Nieuw sinds 2018-2019 is de prijsgarantie voor sneeuwklassen: een school die meteen voor 3 schooljaren tegelijk inschrijft, krijgt de garantie dat de deelnameprijzen 3 jaar niet stijgen.
Wanneer mogelijk: in het eerste of derde trimester.
Waar mogelijk: in Bad Hofgastein, Valmeinier, Leysin of Zinal.
Vervoer: je reist met de nachtbus vanuit België.
Duur: 7 dagen / 6 nachten / 5dagen ter plaatse in volpension.
Begeleiding ter plaatse: 1 programmacoördinator VOK.
Prijs per leerling: vanaf € 465,00/persoon.
Gratis regeling: 1 volwassene per 10 betalende leerlingen.
Mogelijke supplementen: inkomgelden, lokale gidsen, ... in functie van het gekozen programma.
Hoe reserveren: contacteer ons tijdens de werkuren telefonisch op nr 02/511.82.01.
Scholen van het Brusselse hoofdstedelijk gewest kunnen voor hun openluchtklas onder bepaalde voorwaarden een subsidie o.w.v. educatief initiatief bekomen.
Scholen van de Stad Antwerpen kunnen voor hun openluchtklas onder bepaalde voorwaarden een subsidie bekomen.
De meeste ziekenfondsen bieden hun leden een korting wanneer de kinderen op openluchtklas gaan. Deze korting varieert volgens ziekenfonds en kan gaan van € 2,5 tot € 5,00 per dag. Maak de ouders hierop attent.
VOK kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor eventuele wijzigingen en afwijkingen t.a.v. de vermelde mogelijkheden van activiteiten, prijzen, accommodatie, ...